Uitgebouwde en luxe afgewerkte eengezinswoning met dakkapel in de kindvriendelijke en geliefde woonwijk de Kleis. Deze perfect onderhouden en jonge woning beschikt in de uitbouw over een luxe keuken welke in 2007 is geplaatst. Ook is in 2007 het toilet vernieuwd en de cv-ketel is zelfs nog in 2009 vervangen. Tel daar de neutrale en complete badkamer bij op en het plaatje is compleet. Noemenswaardig is verder de gunstige ligging nabij treinstation (ideale verbinding naar Amsterdam, Haarlem en Alkmaar), basisschool, supermarkt en autosnelweg A9.
Bouwjaar: ca. 1993
Inhoud: ca. 380 m3
Gebruikersoppervlakte woonfunctie: ca. 120 m2
Perceeloppervlakte: 130 m2
Indeling:
Begane grond: entree, hal, meterkast, modern toilet met fonteintje, ruime woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin, luxe keuken in hoekopstelling met diverse inbouwapparatuur, grote voorraadkast en deur naar de tuin, tuin met stenen berging en achterom.
Eerste verdieping: drie ruime slaapkamers, keurige badkamer met ligbad, douche, tweede toilet, wastafel en radiator.
Tweede verdieping: vaste trap, ruime voorzolder met Velux dakraam, leuke vaste kast, cv-ketel en ventilatiesysteem, vierde slaapkamer met dakkapel, hobbykamer (slaapkamer mogelijk). Via de voorzolder is een vliering nog te bereiken.
Bijzonderheden:
- ruime keukenuitbouw met luxe keuken (2007) v.v. oven, combimagnetron, royale koeler, royale vriezer,
- inductiekookplaat, wasemkap, apothekerskast en natuurstenen blad;
- modern toilet van Villeroy & Boch (2007);
- cv-ketel uit 2009 (Remeha);
- begane grond v.v. plavuizen met vloerverwarming;
- 1e en 2e verdieping v.v. laminaat;
- alle wanden v.v. spachtelputz;
- 4 goede slaapkamers met mogelijkheid tot vijfde slaapkamer (indeling is er al, alleen nog dakraam plaatsen);
- rustige en kindvriendelijke woonwijk.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor św belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.