NVM

Paradijsplein type B1 AMSTERDAM

koopsom € 204.931 v.o.n.

Fotopresentatie:
Klik op de foto om te vergroten Klik op de foto om te vergroten
Klik op de foto om te vergroten Klik op de foto om te vergroten
Klik op de foto om te vergroten Klik op de foto om te vergroten
Klik op de foto om te vergroten
Klik op een foto om deze vergroot te bekijken
Kenmerken:
Soort woning  :  Galerijflat
Bouwtype  :  Nieuwbouw
Status  :  Beschikbaar
Bouwjaar  :  2012
Woonopp  :  77 m²
Inpandige ruimte  :  4 m²
Inhoud  :  200 m³
Totaal aantal kamers  :  2
Aantal slaapkamers  :  1
Overige ruimte  :  berging;toilet
Omschrijving:
Wonen in Oostpoort 13

Dat is nou net wat je zocht: een eigen plek, helemaal voor jezelf - licht, ruim en comfortabel. En zo centraal dat al je vrienden en het bruisende stadsleven altijd dichtbij zijn. Met een praktische keuken, een fijne slaapkamer en een lekkere buitenruimte. En een lift om op je eigen verdieping te komen, dus geen gesjouw met boodschappen in het trappenhuis. De 47 appartementen van Oostpoort 13 hebben het allemaal.

Oostpoort 13 bestaat uit 2 delen. De 47 appartementen, 16 parkeerplaatsen en een aantal bedrijven komen in het zuidelijke deel van het project. Het noordelijke deel is nog in ontwikkeling.
De appartementen variëren in grootte van ongeveer 50 mē tot 77 mē. Veel van de appartementen kijken uit op de grote plantenbakken op het dak van het binnengebied. In Oostpoort 13 zijn 16 parkeerplaatsen beschikbaar voor appartementseigenaren, in de stallingsgarage op de begane grond. Als je wilt kun je een van die plaatsen kopen bij je appartement (zolang de voorraad strekt). Dat is wel zo prettig, altijd een veilige plek voor je auto.


Woningtype B1
  • Appartement op de 1e tm 4e verdieping
  • Woonoppervlakte ca 76,9mē
  • Loggie op het westen, met uitzicht op het binnengebied
  • Lichte woning met veel ramen en een speelse indeling
  • Royale slaapkamer met toegang tot de badkamer
  • Separate grote berging voor WM en droger
  • Separaat toilet
  • Genoemde koopsom is op basis van jaarlijkse canonbetaling. Er is een mogelijkheid om de erfpacht voor 50 jaar af te kopen. Vraag de koopsommen op bij de makelaar.



Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de makelaar op 020-4357040
Locatie:
Contactgegevens:
Buikslotermeerplein 418, 1025 WP AMSTERDAM
Telefoon: 020-4357040
Fax: 020-4090376
E-Mail: projecten@vandesteege.nl
Internet: www.vandesteege.nl